KONST / Litografier / Färglitografi 12113080
nr 1211 3080
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Optisk komposition. Signerad, numrerad 59/250, bladets mått: 57x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:09:31
500 kr
600 kr
700 kr
22 okt
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd